Personalize Panels (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Personalization
ar: التخصيص
