Personalize Panels (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu
