Personalize Panels (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর
