Personalize Panels (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Add an option
cs: Přidat možnost

en: Variant name
cs: Jméno varianty

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: Personalization
cs: Přizpůsobení

en: Pane
cs: Panel
