Personalize Panels (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος

en: Personalization
el: Εξατομίκευση
