Personalize Panels (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Campaign
et: Kampaania

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Personalization
et: Personaliseerimine

en: Pane
et: Paneel
