Personalize Panels (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Panels
eu: Panelak

en: Personalization
eu: Pertsonalizazioa
