Personalize Panels (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Add an option
fa: افزودن یک گزینه

en: Personalization
fa: سفارشی سازی
