Personalize Panels (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા
