Personalize Panels (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Panels
hr: Paneli

en: Personalization
hr: Personalizacija
