Personalize Panels (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Administrative title
id: Judul administrasi

en: Personalization
id: Personalisasi
