Personalize Panels (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt
