Personalize Panels (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Add an option
ro: Adaugă o opţiune

en: Administrative title
ro: Titlu administrativ

en: Pane
ro: Panou
