Personalize Panels (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Personalization
ug: شەخسىي ئۇچۇر تەڭشىگى
