Personalize Panels (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Weight
ur: وزن
