Personalize Panels (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq
