Personalize Panels (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Campaign
fr: Campagne

en: Add an option
fr: Ajouter une option

en: Variant name
fr: Nom de la variante

en: Administrative title
fr: Titre pour l'administration

en: Variant
fr: Variante

en: Personalization
fr: Personnalisation

en: Pane
fr: Panneau (pane)

en: Personalize
fr: Personnaliser
