Personalize Panels (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ
