Personalize Panels (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Personalization
lv: Personalizēšana
