Personalize Panels (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት
