Personalize Panels (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Add an option
ca: Afegeix una opció

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Personalization
ca: Personalització
