Personalize Panels (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Personalization
km: ការ​តម្រូវ​តាម​បុគ្គល
