Personalize Panels (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
