Personalize Panels (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Panels
pt: Painéis

en: Campaign
pt: Campanha

en: Variant name
pt: Nome da variante

en: Administrative title
pt: Título administrativo

en: Variant
pt: Variante

en: Personalization
pt: Personalização
