Personalize Panels (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Personalization
ta: தனியார் சார்பாக்கல்
