Personalize Panels (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Administrative title
th: หัวข้อด้านการบริหาร

en: Personalization
th: การทำให้เป็นส่วนตัว
