Petfinder (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Search
bg: Търси

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Location
bg: Местоположение

en: Medium
bg: Среда

en: Save settings
bg: Запази настройките
