Petfinder (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Use pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད་སྤྱོད་པ

en: Animal
bo: སྲོག་ཆགས
