Petfinder (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Search
eo: Serĉu

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Location
eo: Loko

en: Medium
eo: Medio

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Use pager
eo: Uzu tabulpaĝilon
