Petfinder (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Medium
eu: Ertaina

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Use pager
eu: Orrietan banatu
