Petfinder (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Location
gl: Localización

en: Medium
gl: Medio

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Use pager
gl: Usar paxinador
