Petfinder (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Location
hr: Lokacija

en: Medium
hr: Srednji

en: Save settings
hr: Spremi postavke
