Petfinder (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Location
hu: Helyszín

en: Medium
hu: Közepes

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Male
hu: Férfi

en: Female
hu: Nő

en: Use pager
hu: Lapozó használata

en: Altered
hu: Módosult

en: Animal
hu: Állat
