Petfinder (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Search
hy: Որոնել

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
