Petfinder (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Location
id: Lokasi

en: Medium
id: Sedang

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Use pager
id: Gunakan halaman
