Petfinder (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Search
kk: Іздестіру

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Location
kk: Орналасуы

en: Medium
kk: Орташа

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
