Petfinder (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Medium
km: មធ្យម

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់
