Petfinder (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Male
kn: ಮಲೆ
