Petfinder (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Search
mn: Хайх

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Location
mn: Байрлал

en: Medium
mn: Дундаж

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
