Petfinder (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Search
my: ရှာရန်

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
