Petfinder (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Search
pt: Pesquisar

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Location
pt: Localização

en: Medium
pt: Médio

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Male
pt: Masculino

en: Female
pt: Feminino

en: Use pager
pt: Paginar
