Petfinder (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Location
ru: Место

en: Medium
ru: Средний

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Male
ru: Мужской

en: Female
ru: Женский

en: Use pager
ru: Использовать постраничный навигатор
