Petfinder (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Medium
sk: Stredná

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Use pager
sk: Použiť stránkovanie
