Petfinder (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Search
sq: Kërko

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Location
sq: Vendodhja

en: Medium
sq: Mesatar

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
