Petfinder (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Location
ta: இடம்

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி
