Petfinder (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Location
uk: Місце розташування

en: Medium
uk: Середній

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Male
uk: Чоловіча

en: Female
uk: Жіноча

en: Use pager
uk: Використовувати сторінковий навіґатор

en: Altered
uk: Змінено

en: Animal
uk: Тварина

en: Syntax error
uk: Синтаксична помилка

en: Rabbit
uk: Кріль

en: Bird
uk: Птаха

en: Dog
uk: Пес

en: Horse
uk: Кінь

en: Pig
uk: Свиня
