Petfinder (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Location
vi: Vị trí

en: Medium
vi: Vừa

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Male
vi: Nam

en: Female
vi: Nữ

en: Use pager
vi: Dùng bộ phân trang
