Petfinder (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Search
ast: Guetar

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Location
ast: Llugar

en: Medium
ast: Mediu

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
