Petfinder (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Location
az: Məkan

en: Medium
az: Orta

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Use pager
az: Peycerdən istifadə edin
