Petfinder (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Location
ca: Localització

en: Medium
ca: Mitjana

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Use pager
ca: Usa paginador
